[POST INFORMACYJNY] Zmiany, zmiany

Cześć
Dziś będzie troszkę inaczej, tak bardziej informacyjnie.

Kilka dni temu zdecydowałem, że powinienem troszkę zmienić formę bloga, o czym mogliście już się przekonać czytając TEN post.
Był to pierwszy post na tym blogu nie napisany przeze mnie. Tylko przez jednego z Redaktorów.
Obecnie na stronie jest kilku Redaktorów, których posty powinny pojawiać się już lada dzień.

A co to oznacza dla Was, czytelników?
Oznacza to mniej-więcej tyle, że posty powinny pojawiać się o wiele częściej w troszkę rozszerzonej tematyce (jak już pewnie zauważyliście powstało wiele nowych kategorii w menu).

Mam nadzieję, że takie rozwiązanie Wam się spodoba

Zmienił się także wygląd bloga na bardziej przystępny  (moim zdaniem).

Mam nadzieję, że większa ilość kategorii Was nie przytłoczy, a może akurat dzięki temu postanowicie poszerzyć swoje zainteresowania.

Zapraszam Cię także na kanał YouTube, w którym będą poruszane podobne tematy https://www.youtube.com/channel/UCPBLNo2k4i00rdNBHtZ2Low

Zapraszam także do zapisania się do naszego newslttera, dzięki któremu powiadomienia o nowych artykułach będziesz otrzymywać drogą mailową.

[FM_form id=”1″]

 

Jeżeli macie jakieś pytania bądź sugestie piszcie w komentarzach 😀

 • Stefek

  bardzo fajny art czekam na więcej płytka zakupiona 🙂 Swoją drogą skąd tak niska cena tej płytki i czy możliwości tego Max 10 będą ciekawe? Temat dopiero zaczynam więc pytanie może głu…:D

 • Stefek

  kurcze na fb piszą, że układ ma jakąś wadę fabryczną:

  „1. Port HDMI jest podpięty pod piny które nie potrafią nadawać różnicowo w standardzie LVDS (więc możemy go sobie wsadzić…).

  2. Na dodatkowej płytce z przyciskami/wyświetlaczami przyciski podpięte są pod linie I2C więc możemy zapomnieć o używaniu tej płytki z shieldami wykorzystującymi I2C do komunikacji.”

  o co kaman?

  • Przecież pod linię I2C możemy „podpiąć” więcej niż jedno urządzenie. Każde urządzenie ma inny adres. Co do portu HDMI nie wiem….Ale sprawdzę.

   • A co do HDMI to pozwolę sobie zacytować twórcę tej płytki :

    „Jestem konstruktorem MAXimatora, nie mam własnego konta fb, dlatego piszę przez firmowe. Opinia dotycząca HDMI jest nieprawdziwa, kolega który ją napisał nie doczytał dokumentacji lub spodziewał się interfejsu LVDS HiS z wewnętrznymi elementami dopasowującymi (typowe dla transceiverów SFP i innych z tej półki), które – rzeczywiście – na wybranych przeze mnie dla HDMI liniach nie są dostępne. W układzie 10M08 większość linii GPIO można skonfigurować w tryb pracy emulated-LVDS, który jest wystarczający dla aplikacji HDMI, z różnych przyczyn wygodniejszy w prostych aplikacjach, natomiast w żaden sposób nie ogranicza możliwości wykorzystania możliwości HDMI.”

    To tak w ramach sprostowania, bo widziałem już wiele dziwnych opinii.

  • Stefek

   zgadza się też czytałem to na fb kamani więc będzie ok

 • Bartosz Ksiazkiewicz

  More please!

  • Będzie, będzie 😀

 • Dawid

  Czy jest wersja oprogramowania, która działa na 32 bitowym systemie operacyjnym,